Ruce jako nebožtík

25. března 2013 v 23:48 | Fido |  Svoboda psaní
V úvodu jsem psala o tom co mě vystihuje..
Mám ruce jako nebožtík a tím myslím studené..
Jsem velký nadšenec do všeho co má pár očí a myslím tím zvířata, ale i lidi..
Zkoumání lidí je činnost, kterou provozuji kdykoliv kdy se na mě díváte a já zírám kamsi do prostoru a zvláštně se ksichtím :D
Dnes bych chtěla ale mluvit o zvířatech, nedávno jsem byla na jedné burze, kde vedle mě nějaký chlápek držel v ruce 3 hady.. Tedy kdyby je držel neupoutal by moji pozornost, protože já mám z hadů od malička hroznou fóbii.. Oni se mu různě plazili po ruce (Později jsem se dozvěděla, že se hřáli protože tam pro ně byla obrovská zima..) Překonala jsem veškerý svůj stud, strach a přistoupila jsem k němu s prosbou zda bych si jednoho nemohla pohladit.Nejspíš ten chlápek měl hodně pevné nervy, protože mi hada v klidu dal do rukou.. (Rozcuch na hlavě, uplně rudé oči a pomuchlané oblečení ho z míry prostě nevyvedlo..) Já která z nich mám obrovský strach jsem se hrozitánský lekla, protože milý hadík si to začal omotávat kolem mé ruky a v "esíčkách" mi obepisoval tepnu na ruce.. Nešťastně jsem tam stála a vnímala ty hladké doteky, které mě lochtali.. Brzy jsme si s chlápkem začali rozumět a dokonce i s tím hadem (Pokus přesvědčit mamku, že jí koupím modré z nebe, když ho budu smět mít doma nevyšel..) Když mi chlápek sundaval hada, který právě prozkoumával mé ruce prohlásil, že se nediví, že mi ten had pořád lezl po žílách, že kdybych s ním nemluvila nevěří, že jsem mezi živími..
Hadi mě tedy asi nikdy mít rádi nebudou, protože takhle studené ruce mám pořád.. :( Had se mi prodal před očima a já jen tiše proklínala to, že jsem ho vubec dávala z ruky..
Fido
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama