Nedočkavost

8. dubna 2013 v 14:27 | Fido |  Svoboda psaní
Nedočkavost? Každý je nedočkavý=natěšený na něco jiného..
Někdo na to až se rozdrnčí školou zvonek, který nám oznámí, že konečně můžeme jít domů nebo se někdo těší na nějaký nový film a nedočkavě čeká, kdy dorazí i k nám do kina?
Celý týden čekám na páteční večer, kdy na sebe oblíknu dres, popadnu míč a všechny problémy jsou najednou pryč! Nic neexistuje.. Zmizí špatná nálada, protivní lidé, počasí, které se ještě nerozhoupalo jestli se bude tvářit jako jaro nebo jako zima.. najednou jde všechno stranou, nic mě nezajímá a jsem tam jen já, náš tým a hra, kterou miluji! Každý den se nedočkavě koukat na basketbalový míč pod stolem a čekat, kdy přijde ten čas kdy ho popadnu a vyrazím do tělocvičny..
Také se vždy těším až si o víkendu zapálím vonné svíčky po célem pokoji, udělám si zelený čaj, vypnu mobil, počítač, prostě se izoluji od celého světa a dělám jógu :) Někomu to možná přijde zvláštní, ale ty svíčky navodí tak příjemnou atmosféru, že je proste i fajn si jen tak lehnout a pozorovat, jak tancují plamínky na svíčkách.. :)
Nedočkavost přináší bohužel, ale i ty špatné zprávy..
Co když přijdu do tělocvičny a zjistím, že nám páteční hra odpadla? Z nedočkavosti se stane zklamání.. Občas se to prostě stane a tak by jsme se neměli příliš upínat na to na co se těšíme.. ;) Nebo to jednoduše obrátíme v trénink a využijeme příležitosti zaházet si na koš! ;)

S úsměvem jde všechno lépe! Fido ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama