Ta lepší třetina života

7. dubna 2013 v 2:10 | Fido |  Svoboda psaní
Kuřáci prokouří skoro sedm let, před televizí prosedíme 5 let a 7 měsíců. Dětem se naplno v průměru věnujeme jen 9 měsíců, milováním strávíme jen 3 měsíce a prospíme jednu třetinu svého života...
Během spánku někteří lidé dosáhnou tzv. lucidních snů to znamená, že si uvědomují, že se jim to jen zdá a mohou řídit své sny.. Umím to i já a díky tomu si už ve svých 16ti letech plním všechny své "sny", přání, touhy..
A víte, že to na co myslíte, o čem sníte si přivoláte? Myslím, že nejlépe vám to poví v tomto dokumentu : Když jsem přišla k tomuto velkému tajemství sepsala jsem si seznam věcí co si přeji, aby se stalo, ale nejlépe to dokážu popsat když spím.. :) Spojení dvou příjemných věcí a dostat jako bonus to co opravdu chci je skvělé! :) Stačí VĚŘIT a ono se to splní! :) Zpátky ke spánku.. Zajímalo by mě jestli jednou jako když spím si uvědomuji, že to jsou jen sny a ovlivňuji je jestli takhle jednou dokážeme fungovat i že by jsme ve spánku třeba snídali? pracovali? povídali si s kamarády? (ti co jsou náměsíční jako já a mluví ze spaní už to jistě umí.. :D je paráda se probudit a zjistit, že jsem umyla nádobí když jsem byla náměsíčná..) Ale dokážeme jednou snížit potřebu spánku? Nebo využít ten čas kdy spíme? :) Naše tělo pro to, aby nabralo sílu vyžaduje minimálně 2 hodiny spánku, ale většina lidí spí klidně více než 7 hodin (a co si budeme povídat ani budík mě občas neprobudí..) Ráda si pospím, ale čím déle spím tím méně toho stihnu, protože čím déle si přispávám tím pomaleji se probouzím a než se rozkoukám stihnu toho o polovinu méně než jsem chtěla.. Jenže vynechat spánek prostě nejde..Naše tělo si o ten spánek dříve nebo později řekne, ale v dnešní době kdy existuje tolika vymožeností jsme stále nezvládli své tělo..
Dobrou noc s pozdravem Fido :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama