Druhák úspěšně za mnou!

26. června 2013 v 14:33 | Fido |  Svoboda psaní
Moje poslední cesta do Plzně jako druhák! Ano! Dokázala jsem to jen se třemi trojkami na vysvědčení. Zrovna sedím ve vlaku Most>Plzeň a v hlavě mám spoustu myšlenek. Kromě té jedné proč se na mě směje tak milý průvodčí s krásně modrýma očim jsou všechny zaměřené jen na to, jak rychle mi tento školní rok utekl. Vzpomínám si na ten první den na střední škole, kdy jsme bloudily bludištěm chodeb a schodišť a hledali jsme tu správnou třídu a teď už to jsou dva roky, co tuto školu navštěvuji. Možná by bylo dobré říct co vlastně studuji..
Chodím na SOUEPL - Střední odborné učiliště elektrotechnické, obor Informační technologie (maturitní obor) . Pokud vás zajímá, jak jsem se na tuhle školu dostala, tak bych vám měla říct, že ani já vlastně pořádně nevím, co tu dělám, ale vím, že to tam mám až na pár vyjímek hrozně moc ráda.
První týdny na této škole byli hrozně náročné, protože nás chtěli roztřídit, jak už to je na této škole zvykem. Zkouší kdo opravdu má snahu se učit a kdo ne a přesně takhle se stalo to, že naší myslím 32 člennou třídu najednou protřídili a nás je ve třídě 20. Jenže oni třídí dál a není nikdo, kdo by se nás zastal. Učitelé drží pospolu, i když se navzájem někteří už od pohledu nemají rádi. Takže na této škole se opravdu držet zuby nehty nebo dát ruce raději pryč.
Můj taťka říkal, že kdo zvládne dokončit, tak má opravdu velké plus a já v to pořád doufám a věřím. A pokud to tak není, tak si myslím, že se toho moc nestane, protože já přeci jen neplánuji studovat v tomto oboru, ale proč nemít v životopisu takovou školu, ikdyž jsem žena? O to víc na sebe upozorním a snad to nebude na škodu :)
Zbývá 20 minut ve vlaku, má poslední cesta do Plzně před třeťákem. Vím, že mi celé léto bude chybět intr. Vím, že ti co na intru nikdy nebyli, tak ohrnují nos a říkají si něco jako "Já bych tam bejt nemohl/a.." Náš intr je skvělej! Vybavení sice není nic extra (a nadávám na to už dva roky), ale jde o ty lidi, kteří tu bydlí. Tady neexistuje slovo "nuda" vždycky se něco vymyslí :) Zaráží mě pomyšlení na to, že už jsou předemnou jen 2 roky.. Těším se až to všechno bude zamnou, ale raději bych pořád byla mezi těma svýma..
Možná to zní, že nejsem ráda doma, ale tak to vůbec není.. Mám úžasné rodiče, kteří mě podporují v tom, co mě baví. Je s nimi legrace a vím, že by pro mě udělali cokoliv na světě. Kdybych mohla mít všechny kamarády z intru pohromadě u nás v Žihli, asi by mě na intr nikdo nedostal, ale oni jsou v Plzni a naši zase v Žihli. Takže putuji mezi Plzní a Žihlí a jsem spokojená, že mám úžasné kamarády a rodiče :) Kdyby to šlo chtěla bych mít na intru svého pejska Maxíka, ale bohužel ani to se nesmí a já bych ho těžce schovávala někam pod postel. Vždyť je to německý boxer!
Za chvíli jsem v Plzni a mě napadá jestli to je můj poslední článek, který píšu ve vlaku jako druhák? Do Žihle už nejspíš pojedu s našima autem, které bude přeplněné věcmi, které jsem měla celý rok na intru. Minulý týden mi pomáhali kluci odvozit alespoň pár věcí už domů, protože do jednoho auta se to nevešlo, ale i tak na intru zbyla spousta věcí!
No nic :) Už jsme před Plzní, tak asi uložím tenhle článek a hned jak dojdu někam k wifi, tak to odešlu :) Tento článek byla taková směska myšlenek a vysvětlení. Někdy v týdnu začnu psát články o tom co se stalo úžasného za tento školní rok. Zatím pac a pusu, s pozdravem Fido :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ad- aadnn.blog.cz Ad- aadnn.blog.cz | E-mail | Web | 13. července 2013 v 20:31 | Reagovat

Hezký ;) taky bych jednou chtěla na intr :-)

2 Fido Fido | E-mail | Web | 28. srpna 2013 v 16:14 | Reagovat

[1]: To se ti nedivím :) a doufám, že se ti to splní ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama