Není se čeho bát!

7. června 2013 v 18:11 |  Svoboda psaní
S ročním zpožděním jsem se odhodlala jít do tanečních, teda odhodlala…
S kamarádem jsme jeli vlakem domů z intru a mě tak z legrace napadlo jestli nechce jít do tanečních semnou. V životě by mě nenapadlo, že by on do toho šel! :D O týden později, když jsme společně odesílali přihlášky jsem tomu pořád nevěřila a nevěřila jsem ani potom, co mě přišel vyzvednout na pokoj.
Lítala jsem od příchodu ze školy po pokoji a dávala si všechny věci do kupy, měla jsem spoustu času, ale jsem ten typ člověka, co chce mít všechno hotové včas (stejně na půl věcí zapomenu!)
Už jsem byla oblečená, namalovaná i učesaná a připravená vyrazit, když přišel do pokoje jen tak, v riflích a myslím v košili (?) Lekla jsem se jestli jde takhle anebo jestli si dělal srandu a nikam semnou nejde. Jen mě přišel zkontrolovat, jak vypadám a zmizel se převléct..

Na první lekci jsem si vyžádala podporu mé skvělé kamarádky a spolubydlící Anetky a jejího přítele, protože jsem byla opravdu hodně nervózní. Když Anet vylezla z koupelny s otázkou "Máš nůžky?" , tak jsem sebou málem flákla na zem, protože ona si šla ostřihat ofinu půl hodiny předtím než jsme tam měli být! :D Ale i tak jsme společnými silami vytvořili Anet ofinu a konečně jsme se vydali do tanečních. Mírně poprchávalo a tak jsem byla vděčná za to, že nás tam Anetky přítel hodil autem.Byla jsem tolik nervózní, jak to všechno bude probíhat a tak jsem byla za jejich podporu tak vděčná!
Kolem nás bylo tolik nervózních lidí stejně jako jsme byli my, někteří postávali stranou, jiní se pokoušeli s někým navázat kontakt ale všichni se na sebe stydlivě usmívali.
Pokud se chystáte do tanečních, tak se nebojte! Všichni jsou stejně nervózní jako vy! :)
Usmívejte se (ale ne křečovitě ;) !

Po několika kurzech jsem se přestala stydět a tanec zbožňuji, někdo tvrdí, že taneční jsou zbytečné, ale já si hrozně ráda jdu někam zatancovat..Třeba taková sobotní tančírna je moc fajn :)
Pokud máte jakékoliv dotazy, jak to v tanečních probíhá, co je vhodné si obléct na speciální lekce, jaký zvolit účes (protože která z vás, si po 10ti lekcích vymyslí ještě nějaký super účes, který ještě neměla?) a podobné otázky moc ráda vám pomůžu :)

Někdy v průběhu týdne přidám ještě jeden článek o tanečních a přidám fotky ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama