Vlakem domů

7. června 2013 v 17:53 |  Svoboda psaní
Cesta domů obvykle probíhá pomalu, ale dnes se to vleče a vleče..
Včera večer jsem si natáhla vazy v koleni (jsem opravdu šikovná, ale na druhou stranu mám o to více času vám tu přidávat články…) A jak už to u mě bývá nevšímám si toho, když mě něco bolí a jedu pořád na 120% bohužel se mi to vymstilo. Bolestí jsem nemohla spát a tak jsem to ráno po první hodině ve škole zabalila a raději si zašla k doktorce. Naštěstí je to jen natažené a nic "horšího" ale až do konce školní roku se mám vyhýbat tělocviku a hýbat se jen minimálně (To tak! :D :D )


U doktorky jsem byla rychle hotová a tak jsem místo toho, abych si šla lehnout na intr zamířila na nákupy. Celý týden jsem se nákupům úspěšně vyhýbala a tak jsem si teď koupila kdejakou blbost, která se mi zalíbila :D Na intr jsem přijela po 11té hodině a hnát na vlak, který odjíždí ve 12, když ještě nemám sbaleno se mi vážně nechtělo a tak jsem zakempila u seriálu..
Pátek nemám moc ráda, je to den rozporu mezi tím, jak moc se těším domů a jak moc mi budou chybět přátelé z intru (ani nechci myslet na to, jak přežiju velké prázdniny).
Nikomu bych nepřála jet s nataženými vazy přeplněnou tramvají, kde není kam si sednout. Nemám ráda, když se na mě někdo lepí, je mi to nepříjemné a v narvané tramvaji to je o to větší peklo. Venku hic a vydejchaný vzduch v tramvaji, všechna okýnka otevřená, hlava na hlavě, tramvaj sebou mlátí ze strany na stranu a každou chvíli prudce brzdí a pak se rozjíždí. I takhle může vypadat horor! :D
Na nádraží jsem neodolala a dobelhala jsem se pro svojí oblíbenou kávu se zmrzlinou, šlehačkou a spoustou karamelu... Paní za pultem si s vražedným pohledem leštila pult a až po pár minutách se na mě podívala způsobem "Co chceš?" Vždy dostávám obrovskou porci zmrzliny, z které mě až bolí zuby a dnes? Jakási hnědá voda na dně co představovala kafe a na tom vanilková zmrzlina, která chutnala jako banánová! :D (Malá výhra) Trošku šlehačky a karamel? O ten jsem si bála si říct, protože už takhle jsem tu paní asi hodně otravovala :/ No jo každý nemá skvělou náladu pořád J Nemám ve zvyku si stěžovat, jsem flegmatik a jen tak něco mě nerozhází, ale ta zmrzlina mě zklamala L
Další vlak mi měl jet v 14 hodin, ale bohužel/ naštěstí měl 20 minut zpoždění. Zavolala mi mamka, že jsem slíbila pomoct na základce a že mám přijít do 15:45 což zrušilo moje plánování, že bych domů jela až večer.. "Kde mám sakra sluchátka?" pro sebe nadávám pro sebe, protože mě čeká ještě hodina cesty domů.
Je zvláštní, jaký je rozdíl počasí sotva vyjedete kousek za město..
V Plzni je horko, svítí sluníčko a vyjeli jsme 20km za město a tady je hrozná zima, zataženo a myslím, že bude pršet.. Jsem zvědavá, jak bude doma :)


Dodatek: Tak nám tady svítí krásně sluníčko!! J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama