10.den - První láska a polibek

18. července 2013 v 11:26 | Fido |  Projekt
"10.den - První láska a polibek"

Moje první velká láska začala před 3mi lety v dubnu, měla jsem pocit, že jsem objevila někoho kdo mi rozumí a má stejné zájmy jako já. Opustila jsem své přátele, abych s ním mohla být každý den a teď vím, že to byla chyba. Byli jsme spolu příliš často :) Ráda vzpomínám na náš první polibek, protože tím to vše začalo..


Seznámili jsme se na basketě, na našem nejoblíbenějším místě a při naší nejoblíbenější hře - basket v tělocvičně.Ačkoliv byl o pár let starší skvěle jsme se doplňovali.Dával mi různé směšné přezdívky a slíbil, že když mu dám pusu přestane.. Ne!, zarputile jsem tvrdila, že mu pusu nedám!
O několik dní později jsme si byli zaházet míčem na hřišti a já jsem zrovna koukala na něco v mobilu, když mi přihrál míč, mobil mi vypadl z ruky a od drsného terénu se udělali do mobilu dvě větší rýhy.Během vteřinky byl u mě a sbíral mobil se země a se slovy "Omlouvám se.." mě políbil. Se směšnými přezdívkami stejně přestal až možná po 2 měsících co jsme spolu byli. Přes jeho dlouhodobé onemocnění a moje studium v jiném městě jsme spolu vydrželi krásné dva roky a ikdyž jsme se nerozešli v dobrém.. ráda na to vzpomínám. Občas si přehrávám různé příhody a čas od času mi ho něco připomene.. Písnička, parfém..
Jak už se říká " První láska je los, který nevyhrává, ale jeho číslo si pamatuješ navždy!"
heart
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama