Srpen 2013

15. den - tvý oblíbení blogeři

22. srpna 2013 v 23:55 | Fido |  Projekt
"15. den - tvý oblíbení blogeři"
Opět jsem se vrátila k Projektu a jsem přesně v polovině otázek, 15. den je na téma tvý oblíbení blogeři. Nemám žádné oblíbené blogy, každý den se na nějaké vždy ráda mrknu, ale říct o nějakém blogerovi, že je můj oblíbenec je podle mě dost unáhlené :) Proto bych vás chtěla odkázat na jedny stránky, které sice nejsou ve formě blogu, ale jeden můj dobrý kamarád tam píše o jeho cestě Autostopem po Evropě a jak už moji čtenáři jistě pochopili - Ano závidím mu tuto cestu! :D

Proč jsem si vybrala jeho stránky z tolika milionů blogů, kde jsem mohla vybírat? Čtěte a pochopíte! :)

Léto kam utíkáš?

21. srpna 2013 v 14:55 | Fido |  Svoboda psaní
Léto je pomalu za námi.. Poslední 2 týdny prázdnin a pak začíná škola a tento blog se opět naplno rozjede :) Určitě jste si už všimli mojí obliby ve stříhání mých amatérských videí :D A já vás jimi hodlám zase bombardovat! :D A tak tady máte nějaké videa co jsem za léto pořídila :) Většinou se jedná o videa, kdy se moji kamarádi spontánně rozhodnou, že budou dělat blbosti :D

S věnováním do Ostravy

20. srpna 2013 v 23:50 | Fido |  Svoboda psaní

"Milý deníčku, dnes mě urazil Jeden Ostravák"

<Citováno! Oznámil mi, že jsem trhlá!

Aneb Lukyne tohle je s věnováním pro tebe do Ostravy, aby si se měl zase čemu smát ;) Doufám, že nás brzy přijedeš navštívit, jak ty říkáš k nám na VENKOV! :D Pa Rosnička ;)


Špičák

20. srpna 2013 v 13:43 | Fido |  Z neznáma do neznáma
Je pátek večer a já jsem na odchodu ven "Mami? Přijdu o půlnoci! Neboj ráno vstanu!!" zabouchnu za sebou dveře a mizím ve tmě.. Jsou dvě ráno a já koukám do stropu a čekám, kdy přijde spánek, ale pořád nic.. A když konečně usínám volá mě mamka "Kačí pojď se na něco podívat!!" "I kdyby to měl bejt zázrak, tak nikam nejdu.. spim!" "Kačí pojď se podívat na jiřičky.." Pohled na hodiny mi sebral veškerou iluzi o spánku a otevřeným oknem mi do pokoje vtrhla návštěva, studený vítr... Zabořila jsem hlavu do polštáře a peřinu jsem si přehodila přes hlavu.. Alespoň ta hodina spánku..!
Ozvala se rána, někdo v přízemí bouchnul dvířkama od botníku, vystřelila jsem z postele jako neřízená střela.. Z šuplíku jsem popadla první oblečení co mi padlo pod ruku, druhou rukou jsem si česala vlasy a marně jsem se pokoušela posbírat do kabelky všechny věci, které jsem si sebou chtěla vzít.. Přilítla jsem do kuchyně, kde v klidu naši teprve snídali.. Něco se mi jen zdálo, ale z postele mě to vytáhlo dost rychle.. Naši říkali, že pojedeme někam na tůru, že je to 3 hodiny cesty autem a že to bude příjemná procházka.. myslím, že někde po Šumavě..

Kecy v kleci..

14. srpna 2013 v 19:47 | Fido |  Svoboda psaní
Od základů se mi změnil život, pochopila jsem, že věřit každému se nevyplácí, že musím spoléhat jen a jen na sebe. Naučila jsem se věřit si a nedalo mi ani příliš zabrat naučit druhé aby mi věřili, protože jim dávám pocit bezpečí..
Všechny jejich tajemství jsou u mě v bezpečí a oni to ví. Věří mi a někteří až příliš.. Ztratili zábrany, běhají za mnou už s každou blbostí, která je zrovna napadne a doufají, že já jim najdu odpovědi, které hledají...
Phoenix tattoos are so done. How about a Phoenix feather instead?

Blog dne

9. srpna 2013 v 10:40 | Fido |  Svoboda psaní
Konečně jsem si našla čas se podívat, jak se mému blogu vede těch pár dní beze mě a nestíhám zírat! Ve středu jsem byla BLOG DNE! :3 Mám z toho obrovskou radost :)
Jak tak teď přemýšlím.. Jak se vůbec vybírá blog dne? :D Asi se budu muset podívat někde po Blogu.cz abych si to našla :)