Prosinec 2013

Lásky čas

22. prosince 2013 v 10:35 | Fido |  Já kritikem
Další film na který jsme se spolu s D. šli podívat byl Lásky čas a tenhle film (upozorňuji, že opravdu nemám ráda slaďárny) mě dostal!

Křídla Vánoc

21. prosince 2013 v 17:13 | Fido |  Já kritikem
Další film, který jsme navštívili s D.<3 v kině se jmenuje Křídla Vánoc a na tenhle film jsem nedočkavě čekala už od prvního okamžiku, kdy jsem viděla ukázku. Sama nevím co jsem od toho filmu čekala, možná že v kombinaci Richarda, Jakuba s Vicou bude mít film nějaký zvláštní náboj, nejvíc mě asi dostala Kryštofovo písnička, která mě naplnila tím očekáváním..

Příběh kmotra

20. prosince 2013 v 10:00 | Fido |  Já kritikem
Vždycky jsem byla zastáncem názoru "Proč chodit do kina, když si to můžu pustit doma?" a tenhle názor si držím dodnes, ikdyž ne tak křečovitě jako dřív. Pořád u mě platí, že se raději zachumlám mezi hromadu polštářků doma do deky a koukám na filmy, ale poslední dobou se mému milovanému D. daří mě vytáhnout do kina docela často :)
Takže první film na který jsme společně byli se jmenuje Příběh kmotra, film jsme si nevybrali my, ale D. kamarádi s kterými jsme tam jeli.

Relax a optimismus

18. prosince 2013 v 19:01 | Fido |  Svoboda psaní
Ahoj! Tak jsem se vám po dlouhé době vrátila s novým článkem, moji oblíbení blogeři vám jistě potvrdí, že ikdyž jsem vás nespamovala články, tak je jsem spamovala komentáři.. Měla jsem nějaké špatné období a hlavně hrozně málo času na vše, když se ohlédnu zpět připadá mi, že jsem byla takový ten uzlíček neštěstí a hlavně nervů, kterému vše hrozně dlouho trvá a ještě delší se mi to zdá.. Plynul týden za týdnem a já upadala pořád hlouběji a hlouběji a nejspíš jsem narazila až ke dnu, protože jsem se od něčeho odrazila a má dobrá nálada se vrací a já se s každým novým dnem usmívám víc a víc a každé ráno do zrcadla pronáším tu magickou větu "Dnes bude krásný den!" a víte co? :) Ono to opravdu funguje! Na každého cením svá zubiska v přátelském úsměvu, dokonce i na cizí lidi v MHD!