Červenec 2014

Řidička

24. července 2014 v 21:33 | Fido |  Svoboda psaní
Ahojky! :)
Tak půl léta pomaličku za námi co? :/ a já si ani nestihla díky autoškole a práci všimnout, že nějaké léto vůbec je! A víte co? V květnu jsem začala dělat autoškolu, no stálo to 7 tisíc a tak jsem to dostala předčastně k narozeninám, které jsem měla 10.července, SWEET 18 :3 Ale ne, neslavím to a přála bych si, aby se na tomhle čísle můj věk zastavil :) No také jsem k narozeninám dostala nové brýle za 3 tisíce (ach jo, to jsou ceny :( ) a pár milých hezkých dárečků a obrovského pugetu růží od taťky (bohužel nemám foto, ale byli nádherné!), růžiček tam bylo asi 40 :)) byla jsem z nich nadšená! Od přítele jsem dostala stříbrný krásný řetízek a klíče od našeho nového bytečku :3 , ty dárečky Vám dole v článku ukáži :)
Ale zpátky k autoškole, závěrečky jsem měla dělat 14.7. a byla jsem z toho hrozně vyděšená, bylo toho na mě moc a ke všemu jsem vůbec nestíhala dodělat jízdy, které mi chyběli a tak mi to posunuli na úterý 22.7., ten den jsem úspěšně odjezdila a test udělala na 100% :3 Takže teď už si jen podat na úřadě papíry a huráá na silnici :3 Ze srdce mi spadl obrovský kámen! :) Tak a k těm dárečkům :) Pokud Vás zajímají otevřete si celý článek ;)

Olalá léto

18. července 2014 v 21:42 | Fido |  Svoboda psaní
Ahoj ahoj ahoj!
Nám školním už prázdniny začali, těm co jsou už v práci snad alespoň pár slunečních paprsků zpříjemní dny, kdy se my školáci "válíme" všude možně :)