Srpen 2014

Adopce

28. srpna 2014 v 11:59 | Fido |  Svoboda psaní
Ahojky! :)
Tak Vám musím na sebe vyslepičit, jak dopadlo to moje cvičení v pondělí! Za přítelem zapadli dveře a já začala cvičit a v tom cvičení je skákání panáka, běhání na místě a tak.. no a my bydlíme v bytovce že jo.. Brzy jsem pochopila, že jestli chci mít dobré vztahy se sousedy, tak jsem doskákala dřív než jsem pořádně začala! :D No tak jsem si řekla, že si zacvičím aspoň na bříško a tak se i stalo a já brzy padla utahaná do postele, ale spánek pořád nepřicházel.. Usnula jsem nad ránem a dopoledne už jsem hnala na pohovory na brigádu a tak se stalo, že já večer nebyla schopná absolutně ničeho.. jen jsem ležela jako vyvržený vorvaň u televize a ne a ne usnout, takže zase jsem usnula nad ránem a dopoledně zase brigády. Ke všemu jsem musela někde nastydnout, protože muj močák mě každou půlhodinu posílá na záchod :( Na dnešek jsem tedy spala od půlnoci do dvou a pak od čtyř do půl sedmé, kdy se vrátil můj milovaný D. z práce, posnídali jsme spolu a usnuli..

Miluji jídlo!

25. srpna 2014 v 22:14 | Fido |  Svoboda psaní
Ahojte :) Musím se vám k něčemu přiznat :( A to k tomu, že šíleně miluju jídlo a hrozně ale opravdu hrozně se přežírám sladkostma místo toho, abych jedla normální jídla! A napadlo mě, že když si denně budu psát sem co vše jsem snědla, tak se možná nad tím zastydím a konečně to omezím?
Pozor, tento článek je pouhým zamyšlením, nemusíte ho číst :)

Díra u Hanušovic

20. srpna 2014 v 12:31 | Fido |  Já kritikem
Ahojky, tak po dlouhé době jsme byli s D. v kině a nevěděli jsme na co jít, neměla jsem náladu číst titulky, spíš mi šlo o to, abych si u filmu odpočinula a pobavili jsme se a tak jsem po přečtení pár názvů filmů ukázala na "Díru u Hanušovic" a na "Lucy", po přečtení děje a informací jsem zjistila, že ikdyž mě láká Lucy, tak mě odrazují titulky a ta "Díra" zněla dost fajn..

VotočVohoz a Instagram

19. srpna 2014 v 10:08 | Fido |  Svoboda psaní
Čauky mňauky :)
Moc mě těší Vaše návštěvnost :) Je to od Vás moc milé, jak mi tu zanecháváte milé komentáře :) Bohužel přes prázdniny nemám tolik času přidávat příspěvky a tak jsem Vám chtěla připomenout můj > Instagram < , také jsem kromě čtení vašich článků vás začala vyhledávat i na Instagramu, takže pokud i u vás na Instagramu žádá o sledování Fido227, tak mi to prosím potvrďte :) Budu moc ráda!

Také jsem Vám chtěla nabídnout oblečení, které máme s mamkou na VotočVohoz, máme stejnou velikost a stejný vkus, takže i společný účet, který spravuje mamka :) Takže pokud máte zájem tak tady je přehlídka našich kousků > VotočVohoz < :) A pokud je některá z Vás z Plzně můžu Vám je předat osobně ;)
Ps: Na fotce jsem já, s D. a jeho malou sestřičkou, kterou zbožňuju :3

Doma je tam, kde máš kartáček na zuby..

19. srpna 2014 v 9:57 | Fido |  Svoboda psaní
Ahojky! :) Představte si, že mám oóóbrovskou novinku! Moji drazí, milovaní, úúúžasní rodičové mi dovolili bydlet u mého D. :3 Já mám z toho takovou radost :) Samozřejmně je to jen na zkoušku, pokud budu mít dobré známky, tak u něj můžu bydlet :) Kdo čte moje články, tak jistě ví, že u něj bydlím už od 5.července, ale jen na zkoušku, no a teď je to už jak doufám natrvalo :3 Mám z toho obrovskou radost! Občas mi dělá problém, když se s přítelem bavíme a ve větě zazní ".. až doma" - kde v tu chvíli doma vlastně je? To je jasné, že u rodičů, ale teď bydlím i u přítele, tak jak to vlastně je? Dělalo mi to problém, protože já mám přeci to "DOMA" u rodičů, a popravdě mě to trošku bolí i u srdce, říct, že vlastně teď to "DOMA" je jinde, ale mamka mi to vysvětlila. Doma je tam, kde máš kartáček na zuby, a ten já mám jak v Plzni u D. tak doma u našich, prostě mám dva domovy, do obou dvou se těším stejně a oba stejně miluji!

Skoro jako objevení Ameriky

18. srpna 2014 v 12:32 | Fido |  Svoboda psaní
Ahoj ahoj ahoj! :)
Tak k vám dnes mířím s novou recenzí, s něčím, co je pro mě jako objevení Ameriky! :D
Hrozně dlouhou dobu jsem měla problém sehnat denní krém na obličej, nikdy jsem neměla nějaké velké výrazné problémy s pletí a akné jsem vlastně nikdy nepoznala, kromě pár pupínků, které vždy vykoukli, když jsem měla stres a nebo právě, když jsem použila krém, který mé pleti vážně nesvědčil a bohužel, to je většina krémů..

BeautyAnne

6. srpna 2014 v 22:43 | Fido |  Svoboda psaní
Ahoj :) Dnes bych vám sem chtěla přidat odkaz na blog mé kamarádky, obvykle nemám ve zvyku někomu dělat reklamu, ale podle mě opravdu stojí za to její blog navštívit! Blog je o cestování, fotografování, zdraví, módě a také (což mě se líbí nejvíce) o jídle :) Myslím, že si zaslouží vaší podporu v podobě návštěvy a milého komentáře :)
Také je nově i na fb a zde najdete její fb stránku: BeautyAnne a tady odkaz na blog: Beauty Anne


FCVP

4. srpna 2014 v 9:59 | Fido |  Svoboda psaní
Ahoj ahoj ahoj! :D Tak jsem zase zpátky společně s nově nabitými zkušenostmi :D A podle názvu už možná někdo poznal o co se jedná :3 Ale začneme na začátku :) Na víkend jsme odjeli do kempu Kobylka - řeka Berounka - kde jsme si užili příjemně ochlazující vody a úžasného sluníčka, které mě během pár hodin, kdy jsem pobíhala s přítelem a jeho malou sestřičkou v plavkách po kempu za míčem, krásně spálilo :( :D Ale doufám, že to pujde do hněda a neoloupu se! A tak jsem si tedy konečně po měsíci řádně odpočinula a nemůžu už tedy tvrdit, že bych si nějak neužila aspoň část prázdnin kterou mám zdárně za sebou :) A proto, že jsem zhýčkaná, sklopili jsme s přítelem zadní sedačky v autě a pomocí matrace a peřin jsme si vytvořili úžasné prostředí na spánek :3