Adopce

28. srpna 2014 v 11:59 | Fido |  Svoboda psaní
Ahojky! :)
Tak Vám musím na sebe vyslepičit, jak dopadlo to moje cvičení v pondělí! Za přítelem zapadli dveře a já začala cvičit a v tom cvičení je skákání panáka, běhání na místě a tak.. no a my bydlíme v bytovce že jo.. Brzy jsem pochopila, že jestli chci mít dobré vztahy se sousedy, tak jsem doskákala dřív než jsem pořádně začala! :D No tak jsem si řekla, že si zacvičím aspoň na bříško a tak se i stalo a já brzy padla utahaná do postele, ale spánek pořád nepřicházel.. Usnula jsem nad ránem a dopoledne už jsem hnala na pohovory na brigádu a tak se stalo, že já večer nebyla schopná absolutně ničeho.. jen jsem ležela jako vyvržený vorvaň u televize a ne a ne usnout, takže zase jsem usnula nad ránem a dopoledně zase brigády. Ke všemu jsem musela někde nastydnout, protože muj močák mě každou půlhodinu posílá na záchod :( Na dnešek jsem tedy spala od půlnoci do dvou a pak od čtyř do půl sedmé, kdy se vrátil můj milovaný D. z práce, posnídali jsme spolu a usnuli..


No musím Vám oznámit radostnou novinku :) Včera mě přítel posadil do auta a jeli jsme a jeli na krásnou procházku :) Kdo je plzeňák určitě někdy byl u Kamenného rybníka! Bohužel fotku sluníčka, které se odráží o vodní hladinu mám u přítele v mobilu, ale nebojte se dodatečně jí vložím do nějakého dalšího článku! Použiji fotku mé kamarádky, z doby kdy jsme tam byli spolu. > její blog <.

A na tomhle místě jsme vymysleli, že by jsme chtěli pejska, vzhledem k tomu, že D. jednoho má, ale v bytě by se trápil tak bydlí u babičky na zahradě a já mám pejska u rodičů, tak si myslíme, že by jsme výchovu pejska zvládli, ale problém byl v tom, kdo by s ním byl v bytě v prvních dnech, než by si zvyknul,když já budu ve škole a D. v práci? :( Nakonec jsme vymysleli, že kdyby jsme si koupili nebo vzali darovaného pejska, který v bytě už žít umí bylo by to možná výhodnější jak pro nás, tak pro pejska. Takže se můj sen o francouzském buldočkovi rozpadá, ale to nevadí, konečně bych měla pejska a přestala bych se tu bát být v noci sama :3 Ale to je zatím ve hvězdách..
Musím Vám vyzradit aspoň moje stravovací návyky :(
Úterý:
snídaně: sušenka
svačina: banán
oběd: noky se sýrovou omáčkou (zelenina, kuřecí maso, slanina) + zeleninový salát (rajče, paprika, okurka, mozzarela)
svačina: puding, sušenka, zmrzlinový pohár se šlehačkou a banánem
večeře: 3 sušenky -_-

Středa:
snídaně: sušenka
svačina: nic
oběd: těstoviny se sýrovou omáčkou
svačina: čokoládové pečené muslli s mlékem
večeře: zeleninový salát
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Beckran Beckran | Web | 31. srpna 2014 v 12:49 | Reagovat

Já ve svém pokoji cvičit nemůžu vůbec, je tam totiž ještě dřevěná podlaha a mohlo by se stát, že bych se propadla k babičce. :D

2 Kika Kika | E-mail | Web | 2. září 2014 v 19:39 | Reagovat

:D úplně mě to připomnělo moje cvičení nějakého kardia (soused mě hned pral a hned si stěžoval... nevadí skáču přes švihadlo venku) ;)

jinak taky jsem vždycky šíleně toužila po psíkovi, a prostě když už jsme se s přítelem přestěhovali do bytu, kde byl i majitel nakloněný, hned jsem si jednoho vzala. Je to spousta práce (zvlášť štěňátko) a je potřeba mu dát dost času, ale je to moje zlatíčko.

Vzala jsem si z útulku s tím, že vím, že budu chodit do práce a bude bývat i sám, ale u mě je mu přece líp, než někde v kotci ;)

3 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 3. září 2014 v 10:34 | Reagovat

Jejda děvče, jestli máš v plánu hubnout, měla bys v první řadě začít s tím jídelníčkem.
Já teda zrovna nejsem člověk, co by ti něco mohl říkat, když jsem se do teďka stravovala snad ještě hůř, ale vážně- jídlo je 75% úspěchu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama