Září 2014

Stěhuji se!

24. září 2014 v 21:24 | Fido |  Svoboda psaní
Ahoj ahoj ahoj :)
Nadešel ten čas, kdy se po tak dlouhém čase, který jsme spolu prožili rozhodla stránky přesunout na Blogger, protože je mnohem přátelštější k nastavení vzhledu a přijde mi i přehlednější a hlavně jsem se chtěla posunout dál.. Nebudu to dál protahovat :)

Všichni mě najdete zde:

http://fiduv-svet.blogspot.cz/Světe div se!

11. září 2014 v 18:57 | Fido |  Svoboda psaní
Tak se Vám musím pochlubit s tím, že jsem si srovnala jídelníček - nikdy bych nevěřila, že zatím stojí tolik dřiny, samé počítání - hotová chemie! Zjistila jsem, že nemá cenu vymýšlet nic speciálního, protože bych se v tom brzy ztratila a navíc nemám v plánu měnit něco drastického :) Jen jsem si uvědomila, že vážně nemůžu sníst 2 sušenky denně a zapíjet to kakaem! Vždyť bych za chvilku vypadala jako nějaká kynutá buchta - co si budu namlouvat už teď jsem to "těsto v míse, co pomalu kyne", ale tak rozhodla jsem se s ohledem na můj aktuální životní styl promyslet co a jak.

Akce: šaty aneb špeky pryč!

2. září 2014 v 20:19 | Fido |  Svoboda psaní
Holčiny mám pro Vás supr čupr nabídku!! Bohužel kdo čte pravidelně můj blog určitě si pamatuje, že se aktuálně pohybuji ve velikosti mamuťátka a tak jsem se rozhodla začít prodávat své společenské šaty :) Některé jsem na sobě měla třeba jen párkrát a pečovala jsem o ně s láskou, přeci jen - já miluju šaty! Šatů je mi líto, všechny jsem si zamilovala, ale bohužel, je čas je prodat a začít dělat něco sama se sebou a až pak si hledat nové šaty :) A spolu s tím jsem roztřídila šatník a to vše můžete najít na našem Votočvohoz, který mám dohromady s mamkou :)
Vše najdete zde >Votočvohoz < a postupně budeme přidávat další šaty!

Konec prázdnin není konec všeho!

2. září 2014 v 19:35 | Fido |  Svoboda psaní
Ahojte! Tak co? Konec prázdnin a někomu z nás zase začíná škola, isn't it? Ve škole jsem za pondělí i úterý byla dohromady asi tak hodinu a čtvrt ;) Takhle by to mohlo probíhat celý školní rok, ale chápu, že bych potom asi neodmaturovala :D Ikdyž si teď asi říkáte "panebože zase ta škola!!", tak si uvědomte, že právě ta vás posune dál a čím dřív to bude, tím dřív budete moc začít žít svoje sny! :)