Já kritikem

Díra u Hanušovic

20. srpna 2014 v 12:31 | Fido
Ahojky, tak po dlouhé době jsme byli s D. v kině a nevěděli jsme na co jít, neměla jsem náladu číst titulky, spíš mi šlo o to, abych si u filmu odpočinula a pobavili jsme se a tak jsem po přečtení pár názvů filmů ukázala na "Díru u Hanušovic" a na "Lucy", po přečtení děje a informací jsem zjistila, že ikdyž mě láká Lucy, tak mě odrazují titulky a ta "Díra" zněla dost fajn..

Lásky čas

22. prosince 2013 v 10:35 | Fido
Další film na který jsme se spolu s D. šli podívat byl Lásky čas a tenhle film (upozorňuji, že opravdu nemám ráda slaďárny) mě dostal!

Křídla Vánoc

21. prosince 2013 v 17:13 | Fido
Další film, který jsme navštívili s D.<3 v kině se jmenuje Křídla Vánoc a na tenhle film jsem nedočkavě čekala už od prvního okamžiku, kdy jsem viděla ukázku. Sama nevím co jsem od toho filmu čekala, možná že v kombinaci Richarda, Jakuba s Vicou bude mít film nějaký zvláštní náboj, nejvíc mě asi dostala Kryštofovo písnička, která mě naplnila tím očekáváním..

Příběh kmotra

20. prosince 2013 v 10:00 | Fido
Vždycky jsem byla zastáncem názoru "Proč chodit do kina, když si to můžu pustit doma?" a tenhle názor si držím dodnes, ikdyž ne tak křečovitě jako dřív. Pořád u mě platí, že se raději zachumlám mezi hromadu polštářků doma do deky a koukám na filmy, ale poslední dobou se mému milovanému D. daří mě vytáhnout do kina docela často :)
Takže první film na který jsme společně byli se jmenuje Příběh kmotra, film jsme si nevybrali my, ale D. kamarádi s kterými jsme tam jeli.
 
 

Reklama