Projekt

Deset věcí..

15. října 2013 v 20:03 | Fido
Deset věcí, které bych řekla svému o deset let staršímu, já.
Timeline Photos | via Facebook

15. den - tvý oblíbení blogeři

22. srpna 2013 v 23:55 | Fido
"15. den - tvý oblíbení blogeři"
Opět jsem se vrátila k Projektu a jsem přesně v polovině otázek, 15. den je na téma tvý oblíbení blogeři. Nemám žádné oblíbené blogy, každý den se na nějaké vždy ráda mrknu, ale říct o nějakém blogerovi, že je můj oblíbenec je podle mě dost unáhlené :) Proto bych vás chtěla odkázat na jedny stránky, které sice nejsou ve formě blogu, ale jeden můj dobrý kamarád tam píše o jeho cestě Autostopem po Evropě a jak už moji čtenáři jistě pochopili - Ano závidím mu tuto cestu! :D

Proč jsem si vybrala jeho stránky z tolika milionů blogů, kde jsem mohla vybírat? Čtěte a pochopíte! :)

14. den - tvá nejranivější vzpomínka

23. července 2013 v 10:37 | Fido
"14. den - tvá nejranivější vzpomínka"
  • "Ahoooj! Jsem v Neos Marmaras a zrovna jím zmrzlinu, jak se máš? jaké máme doma počasí? kde je mamka?....."
  • "Ahoj, doma prší, tak si dej i za mě, mamka dělá něco na zahrádce......."
Asi mi to mělo dojít hned, ale já jsem jen cítila, že něco není v pořádku..
Byla jsem v Řecku - Chalikidiki na 3 týdenním ozdravovném pobytě a užívala jsem si poslední prosluněnné dny v mém oblíbeném městečku Neos Marmaras.Po příletu do Prahy jsem se zarazila, mamka ubrečená a taťka nikde.. "Mami už nemusíš brečet už jsem doma!Kde je taťka?" Mamka brečela dál a jen mě k sobě přitisknula a já pochopila.. V dálce jsem zahlédla taťku, který v náručí držel malé štěně.Obejmula jsem ho a štěně jsem si vzala.. Umřel mi pejsek - Baronek, byl pro mě víc než obyčejný mazlíček, byl pro mě jako brácha a teď tu nebyl.Nemohla jsem se s ním rozloučit a místo něj tu bylo takové malé klubíčko co mě neustále kousalo.V autě jsem mu dala jméno Maxík a neustále jsem ho k sobě tiskla.Jenže Maxík se naučil, že je pánem domu a mě bral jako nevítaného hosta. Kousal mě, útočil na mě, trhal mi oblečení a já mu vyčítala, že nemám Baronka..až po dlouhé době jsme si k sobě našli cestu. Trvalo to dlouho a já jsem ráda, že ho mám a nikomu bych ho nedala :) Minulý týden oslavil 3 narozeniny a je to mazel celé rodiny.

13. den - kam by ses ráda podívala nebo přestěhovala

22. července 2013 v 10:46 | Fido
"13. den - kam by ses ráda podívala nebo přestěhovala"
Kdo čte pravidelně můj blog, tak už ví, že mám obrovský sen a to, že chci procestovat křížem krážem celý svět jen s batohem. Nepředstavuji si to růžově, vím, že to bude namáhavé, že se budu muset vzdát toho na co jsem zvyklá, ale doufám, že budu natolik silná, že to nebudu muset v polovině cesty obrátit směrem domů.. Nejvíc si asi přeji navštívit Tibet, pro mě je to prostě místo, o kterém si už nechci jen nechat vyprávět, chci ho vidět na vlastní oči.A z Tibetu bych si nejraději křížem krážem procestovala celou Asii. Další místo kam se chci podívat je Afrika, nevím ani proč mě tolik láká, ale láká mě milionkrát víc než severní Amerika.Nejvíc mě láká Uganda, ikdyž sama nevím proč..
Murchison in Uganda | Stunning Places #Places

12.den - Popiš heslovitě svůj den

22. července 2013 v 9:43 | Fido
Bohužel jsem si musela udělat pauzu, ale už jsem zpět :) a články vám vynahradím :)
"12.den - Popiš svůj den - 21.7. - Neděle"
3:15 - Návrat z hospody s kamarádkou "domů" - do stanu
8:00 - Vstáváme

11.den - náhodných 10 písniček z playlistu

19. července 2013 v 0:59 | Fido
"11.den - 10 náhodných písniček z mého playlistu"
To co poslouchám se líbí málokomu, ale zadání znělo "10 náhodných písniček z mého playlistu" a tak jsem je sem přidala a snad se někomu budou líbit :) Ikdyž si spíš myslím, že ne :D

10.den - První láska a polibek

18. července 2013 v 11:26 | Fido
"10.den - První láska a polibek"

Moje první velká láska začala před 3mi lety v dubnu, měla jsem pocit, že jsem objevila někoho kdo mi rozumí a má stejné zájmy jako já. Opustila jsem své přátele, abych s ním mohla být každý den a teď vím, že to byla chyba. Byli jsme spolu příliš často :) Ráda vzpomínám na náš první polibek, protože tím to vše začalo..

9. den - Budoucnost

17. července 2013 v 10:12 | Fido
"9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost"

Nepatřím mezi lidi co nosí na nose růžové brýle..

Jsem realista a nic si nepřibarvuji, ale odmítám se nechat obrat o mé sny :) Co si přeji už všichni víte, mám v plánu procestovat celý svět za co nejméně peněz a při tom maximálně pomáhat.
Vím, že to co vám vyprávím se jednou alespoň z poloviny splní a já si za tím stojím ať už klepete na čelo mě a nebo vám. Nejbližším cílem mi je maturita, která jak doufám mi po jejím úspěšném dokončení otevře dveře do světa. Zdá se, že maturita je můj klíč od volnosti :) Ale po prázdninách jdu teprve do třeťáku takže maturita je zatím daleko, ale je to jediná budoucnoust o které jsem schopná uvažovat, protože nechci přemýšlet moc dopředu :) Může se stát cokoliv :)

Jaké jsou vaše sny? Co myslíte? Jaká bude vaše budoucnost? :)
dream

8.den - Nej den

16. července 2013 v 16:47 | Fido
"8. den - chvíle, kdy ses cítila nespokojenější se svým životem"
To je každý den, kdy jsem s lidmi, které mám ráda! :)

7.den - Horoskop

15. července 2013 v 14:12 | Fido

"7.den - Jak na mě sedí horoskop"

horoskop rakJsem Rak!


Raci jsou velice emocionální, flegmatičtí, zdrženliví a vytrvalí lidé se silnou vůlí a se smyslem pro zodpovědnost a spolehlivost. Jejich negativní stránkou může být značná náladovost. < Ano, to jsem celá já!

6. den - 30 faktů o Fidovi

14. července 2013 v 9:35 | Fido
"6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě"
El papel del té en la guerra de secesión Make tea not war.
Napsala jsem jich dokonce 35 a najdete je tu : 35 faktů o Fidovi

5. den - sebevražda

13. července 2013 v 13:21 | Fido
"5. den - okamžik, kdy jsi přemýšlela o sebevraždě"

Tiny ami cactus pincushion via Ravelry

4.den - Náboženství

12. července 2013 v 10:10 | Fido
"4.den - Náboženství"
Ne, já opravdu nevěřím, že existuje nějaký "Bůh", ale slavím spoustu křesťanských svátků (kdo z vás neslaví Velikonoce nebo třeba Vánoce?) Každé náboženství má nějaké rituály, ideály, ale hlavně vždy má v čele někoho, kdo je prostě "DOKONALÝ". Nemám nic proti náboženství, každý máme někoho za kým se obracíme, když potřebujeme pomoct. Věřím, že tam nahoře někdo existuje, ale žádný Bůh to není!
Buddhist & tiger.


Pokud bych si musela vybrat, byla by pro mě jasná volba Buddhismus, protože to naštěstí není náboženství jako takové. Buddhismus je ateistické náboženství, ikdyž ve spoustě textech vystupují bytosti, které by se někomu mohli zdát jako nějaká božstva. Není tomu tak, protože tyto bytosti jsou běžně smrtelné a jsou pouze moudřejší, schopnější a často se dožívají vysokého věku. Jako ateistické náboženství je buddhismus možné označit i proto, že není potřeba víra v "Boha"... :)

3.den - Drogy a alkohol

11. července 2013 v 9:44 | Fido
"3.den - Drogy a alkohol"
Adrenalin
"Jsi moje droga!" - Ano.. Napadlo vás, že si pod tím můžeme představit úplně cokoliv? Těžko se dá říct, že je něco špatné a něco zase dobré, protože závislost si v dnešní době můžeme vytvořit úplně na cokoliv. Znám lidi, kteří se drog v životě nedotkli a mají šílenou závislost třeba zrovna na adrenalinu - hmm a kdo je zabiják teď? Nechci bránit drogy, jen k nim nemám žádný vztah a tak proč se nezamyslet nad jiným "významem"?

2.den - kde budu za 10 let

10. července 2013 v 9:50 | Fido
"2. den - kde bys chtěla být za 10 let"
Dnes slavím své 17té narozeniny a představa toho, že mi za 10 let bude už 27 je nereálná! Smějící se Žiju přítomností a myslím, že je zbytečné koukat co bude za tolik let.. vždyť já pomalu ani nevím co budu dnes dělat! Smějící se Pár snů, které bych si chtěla splnit do 10ti let tu ale je Usmívající se
Africa

1.den - současný vztah

9. července 2013 v 9:46 | Fido
"1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single"
.

Před rokem jsem se rozešla s přítelem, byli jsme spolu skoro dva roky a najednou ta samota..
Ze začátku to bylo hrozné, připadala jsem si na všechno sama, ikdyž jsem kolem sebe měla hromady přátel, ale bylo to k ničemu.Po nějaké době jsem si uvědomila, že být sám je obrovská výhoda, protože se nemusíte omezovat kvůli tomu druhému.. Jenže kromě této výhody už žádnou jinou nemá cenu hledat :) Nejraději bych nějaký vztah měla, ale najít si někoho jen proto, že nechci být sama? Ani náhodou! Čekám na svého vysněného prince ;)

15 otázek na 15 dní

8. července 2013 v 9:15 | Fido
Při brouzdání po netu jsem našla spoustu zajímavých inspirací k článkům :) Jeden z nich mě ale zaujal nejvíc a to je 30ti denní program, kdy každý den odpovídáš na jednu otázku :) A tak mě napadlo, že to zkusím také, i když na některé otázky pro mě bude těžké něco psát..
A tady jsou otázky!

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
2. den - kde bys chtěl/a být za 10 let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy jsi přemýšlel/a o sebevraždě
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nespokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
10. den - popiš svou první lásku a první polibek
 
 

Reklama