Svoboda psaní

Stěhuji se!

24. září 2014 v 21:24 | Fido
Ahoj ahoj ahoj :)
Nadešel ten čas, kdy se po tak dlouhém čase, který jsme spolu prožili rozhodla stránky přesunout na Blogger, protože je mnohem přátelštější k nastavení vzhledu a přijde mi i přehlednější a hlavně jsem se chtěla posunout dál.. Nebudu to dál protahovat :)

Všichni mě najdete zde:

http://fiduv-svet.blogspot.cz/


Světe div se!

11. září 2014 v 18:57 | Fido
Tak se Vám musím pochlubit s tím, že jsem si srovnala jídelníček - nikdy bych nevěřila, že zatím stojí tolik dřiny, samé počítání - hotová chemie! Zjistila jsem, že nemá cenu vymýšlet nic speciálního, protože bych se v tom brzy ztratila a navíc nemám v plánu měnit něco drastického :) Jen jsem si uvědomila, že vážně nemůžu sníst 2 sušenky denně a zapíjet to kakaem! Vždyť bych za chvilku vypadala jako nějaká kynutá buchta - co si budu namlouvat už teď jsem to "těsto v míse, co pomalu kyne", ale tak rozhodla jsem se s ohledem na můj aktuální životní styl promyslet co a jak.

Akce: šaty aneb špeky pryč!

2. září 2014 v 20:19 | Fido
Holčiny mám pro Vás supr čupr nabídku!! Bohužel kdo čte pravidelně můj blog určitě si pamatuje, že se aktuálně pohybuji ve velikosti mamuťátka a tak jsem se rozhodla začít prodávat své společenské šaty :) Některé jsem na sobě měla třeba jen párkrát a pečovala jsem o ně s láskou, přeci jen - já miluju šaty! Šatů je mi líto, všechny jsem si zamilovala, ale bohužel, je čas je prodat a začít dělat něco sama se sebou a až pak si hledat nové šaty :) A spolu s tím jsem roztřídila šatník a to vše můžete najít na našem Votočvohoz, který mám dohromady s mamkou :)
Vše najdete zde >Votočvohoz < a postupně budeme přidávat další šaty!

Konec prázdnin není konec všeho!

2. září 2014 v 19:35 | Fido
Ahojte! Tak co? Konec prázdnin a někomu z nás zase začíná škola, isn't it? Ve škole jsem za pondělí i úterý byla dohromady asi tak hodinu a čtvrt ;) Takhle by to mohlo probíhat celý školní rok, ale chápu, že bych potom asi neodmaturovala :D Ikdyž si teď asi říkáte "panebože zase ta škola!!", tak si uvědomte, že právě ta vás posune dál a čím dřív to bude, tím dřív budete moc začít žít svoje sny! :)

Adopce

28. srpna 2014 v 11:59 | Fido
Ahojky! :)
Tak Vám musím na sebe vyslepičit, jak dopadlo to moje cvičení v pondělí! Za přítelem zapadli dveře a já začala cvičit a v tom cvičení je skákání panáka, běhání na místě a tak.. no a my bydlíme v bytovce že jo.. Brzy jsem pochopila, že jestli chci mít dobré vztahy se sousedy, tak jsem doskákala dřív než jsem pořádně začala! :D No tak jsem si řekla, že si zacvičím aspoň na bříško a tak se i stalo a já brzy padla utahaná do postele, ale spánek pořád nepřicházel.. Usnula jsem nad ránem a dopoledne už jsem hnala na pohovory na brigádu a tak se stalo, že já večer nebyla schopná absolutně ničeho.. jen jsem ležela jako vyvržený vorvaň u televize a ne a ne usnout, takže zase jsem usnula nad ránem a dopoledně zase brigády. Ke všemu jsem musela někde nastydnout, protože muj močák mě každou půlhodinu posílá na záchod :( Na dnešek jsem tedy spala od půlnoci do dvou a pak od čtyř do půl sedmé, kdy se vrátil můj milovaný D. z práce, posnídali jsme spolu a usnuli..

Miluji jídlo!

25. srpna 2014 v 22:14 | Fido
Ahojte :) Musím se vám k něčemu přiznat :( A to k tomu, že šíleně miluju jídlo a hrozně ale opravdu hrozně se přežírám sladkostma místo toho, abych jedla normální jídla! A napadlo mě, že když si denně budu psát sem co vše jsem snědla, tak se možná nad tím zastydím a konečně to omezím?
Pozor, tento článek je pouhým zamyšlením, nemusíte ho číst :)

VotočVohoz a Instagram

19. srpna 2014 v 10:08 | Fido
Čauky mňauky :)
Moc mě těší Vaše návštěvnost :) Je to od Vás moc milé, jak mi tu zanecháváte milé komentáře :) Bohužel přes prázdniny nemám tolik času přidávat příspěvky a tak jsem Vám chtěla připomenout můj > Instagram < , také jsem kromě čtení vašich článků vás začala vyhledávat i na Instagramu, takže pokud i u vás na Instagramu žádá o sledování Fido227, tak mi to prosím potvrďte :) Budu moc ráda!

Také jsem Vám chtěla nabídnout oblečení, které máme s mamkou na VotočVohoz, máme stejnou velikost a stejný vkus, takže i společný účet, který spravuje mamka :) Takže pokud máte zájem tak tady je přehlídka našich kousků > VotočVohoz < :) A pokud je některá z Vás z Plzně můžu Vám je předat osobně ;)
Ps: Na fotce jsem já, s D. a jeho malou sestřičkou, kterou zbožňuju :3

Doma je tam, kde máš kartáček na zuby..

19. srpna 2014 v 9:57 | Fido
Ahojky! :) Představte si, že mám oóóbrovskou novinku! Moji drazí, milovaní, úúúžasní rodičové mi dovolili bydlet u mého D. :3 Já mám z toho takovou radost :) Samozřejmně je to jen na zkoušku, pokud budu mít dobré známky, tak u něj můžu bydlet :) Kdo čte moje články, tak jistě ví, že u něj bydlím už od 5.července, ale jen na zkoušku, no a teď je to už jak doufám natrvalo :3 Mám z toho obrovskou radost! Občas mi dělá problém, když se s přítelem bavíme a ve větě zazní ".. až doma" - kde v tu chvíli doma vlastně je? To je jasné, že u rodičů, ale teď bydlím i u přítele, tak jak to vlastně je? Dělalo mi to problém, protože já mám přeci to "DOMA" u rodičů, a popravdě mě to trošku bolí i u srdce, říct, že vlastně teď to "DOMA" je jinde, ale mamka mi to vysvětlila. Doma je tam, kde máš kartáček na zuby, a ten já mám jak v Plzni u D. tak doma u našich, prostě mám dva domovy, do obou dvou se těším stejně a oba stejně miluji!

Skoro jako objevení Ameriky

18. srpna 2014 v 12:32 | Fido
Ahoj ahoj ahoj! :)
Tak k vám dnes mířím s novou recenzí, s něčím, co je pro mě jako objevení Ameriky! :D
Hrozně dlouhou dobu jsem měla problém sehnat denní krém na obličej, nikdy jsem neměla nějaké velké výrazné problémy s pletí a akné jsem vlastně nikdy nepoznala, kromě pár pupínků, které vždy vykoukli, když jsem měla stres a nebo právě, když jsem použila krém, který mé pleti vážně nesvědčil a bohužel, to je většina krémů..

BeautyAnne

6. srpna 2014 v 22:43 | Fido
Ahoj :) Dnes bych vám sem chtěla přidat odkaz na blog mé kamarádky, obvykle nemám ve zvyku někomu dělat reklamu, ale podle mě opravdu stojí za to její blog navštívit! Blog je o cestování, fotografování, zdraví, módě a také (což mě se líbí nejvíce) o jídle :) Myslím, že si zaslouží vaší podporu v podobě návštěvy a milého komentáře :)
Také je nově i na fb a zde najdete její fb stránku: BeautyAnne a tady odkaz na blog: Beauty Anne

FCVP

4. srpna 2014 v 9:59 | Fido
Ahoj ahoj ahoj! :D Tak jsem zase zpátky společně s nově nabitými zkušenostmi :D A podle názvu už možná někdo poznal o co se jedná :3 Ale začneme na začátku :) Na víkend jsme odjeli do kempu Kobylka - řeka Berounka - kde jsme si užili příjemně ochlazující vody a úžasného sluníčka, které mě během pár hodin, kdy jsem pobíhala s přítelem a jeho malou sestřičkou v plavkách po kempu za míčem, krásně spálilo :( :D Ale doufám, že to pujde do hněda a neoloupu se! A tak jsem si tedy konečně po měsíci řádně odpočinula a nemůžu už tedy tvrdit, že bych si nějak neužila aspoň část prázdnin kterou mám zdárně za sebou :) A proto, že jsem zhýčkaná, sklopili jsme s přítelem zadní sedačky v autě a pomocí matrace a peřin jsme si vytvořili úžasné prostředí na spánek :3

Řidička

24. července 2014 v 21:33 | Fido
Ahojky! :)
Tak půl léta pomaličku za námi co? :/ a já si ani nestihla díky autoškole a práci všimnout, že nějaké léto vůbec je! A víte co? V květnu jsem začala dělat autoškolu, no stálo to 7 tisíc a tak jsem to dostala předčastně k narozeninám, které jsem měla 10.července, SWEET 18 :3 Ale ne, neslavím to a přála bych si, aby se na tomhle čísle můj věk zastavil :) No také jsem k narozeninám dostala nové brýle za 3 tisíce (ach jo, to jsou ceny :( ) a pár milých hezkých dárečků a obrovského pugetu růží od taťky (bohužel nemám foto, ale byli nádherné!), růžiček tam bylo asi 40 :)) byla jsem z nich nadšená! Od přítele jsem dostala stříbrný krásný řetízek a klíče od našeho nového bytečku :3 , ty dárečky Vám dole v článku ukáži :)
Ale zpátky k autoškole, závěrečky jsem měla dělat 14.7. a byla jsem z toho hrozně vyděšená, bylo toho na mě moc a ke všemu jsem vůbec nestíhala dodělat jízdy, které mi chyběli a tak mi to posunuli na úterý 22.7., ten den jsem úspěšně odjezdila a test udělala na 100% :3 Takže teď už si jen podat na úřadě papíry a huráá na silnici :3 Ze srdce mi spadl obrovský kámen! :) Tak a k těm dárečkům :) Pokud Vás zajímají otevřete si celý článek ;)

Olalá léto

18. července 2014 v 21:42 | Fido
Ahoj ahoj ahoj!
Nám školním už prázdniny začali, těm co jsou už v práci snad alespoň pár slunečních paprsků zpříjemní dny, kdy se my školáci "válíme" všude možně :)

Insta

28. června 2014 v 14:09 | FidoNově mě najdete na Instagramu ;) Instagram
Podívejte jaké krásné růže jsem včera od toho mého milovaného jen tak dostala :3

Blíží se Valentýn

12. února 2014 v 10:48 | Fido
Blíží se svátek všech zamilovaných..

Omluva

23. ledna 2014 v 14:28 | Fido
Ahojky :) Dnes to bude jen pár slov a obrázků (vysvětlení v článku), tak doufám, že se za to na mě nebudete zlobit.. :)
5252_41ed picture on VisualizeUs

Na Silvestr v ZOO!

10. ledna 2014 v 12:04 | Fido
Ahojky všichni, rozhodla jsem se, že Vám dnes přidám článek, který bude plný fotek z vánočních prázdnin ;)
Na podzim jsme si postavili sněhuláka a protože jsme se nemohli shodnout na jméně jmenuje se Rudolf Luboš II., o Vánocích tady máme 10°C a na vánoční procházce jsme se prodili bahnem a když jsme se nemohli rozhodnout, kde oslavíme letošní Silvestr vydali jsme se do ZOO! :D Když máte přítele jako já, tak slovo "nuda" má úplně jiný význam!

Tak kdo má větší kouli? :D

Relax a optimismus

18. prosince 2013 v 19:01 | Fido
Ahoj! Tak jsem se vám po dlouhé době vrátila s novým článkem, moji oblíbení blogeři vám jistě potvrdí, že ikdyž jsem vás nespamovala články, tak je jsem spamovala komentáři.. Měla jsem nějaké špatné období a hlavně hrozně málo času na vše, když se ohlédnu zpět připadá mi, že jsem byla takový ten uzlíček neštěstí a hlavně nervů, kterému vše hrozně dlouho trvá a ještě delší se mi to zdá.. Plynul týden za týdnem a já upadala pořád hlouběji a hlouběji a nejspíš jsem narazila až ke dnu, protože jsem se od něčeho odrazila a má dobrá nálada se vrací a já se s každým novým dnem usmívám víc a víc a každé ráno do zrcadla pronáším tu magickou větu "Dnes bude krásný den!" a víte co? :) Ono to opravdu funguje! Na každého cením svá zubiska v přátelském úsměvu, dokonce i na cizí lidi v MHD!

Věnováno s láskou mé lásce..

4. listopadu 2013 v 21:55 | Fido

S úsměvem pomoci

29. října 2013 v 11:26 | Fido

Páteční zápisek z vlaku..

Můj vzor

24. října 2013 v 7:23 | Fido
Můj vzor

Když si pročítám některé články, kde se lidi zmiňují o tom, kdo je jejich vzorem, tak se občas můžu potrhat smíchy a jindy si zase pomalu rvu vlasy hrůzou.. Opravdu - omlouvám se jestli někde v článku budu ironická - opravdu jsou vašemi vzory "hvězdy" typu 1D? Justin Bieber? Jako vážně? :D

Aneb jak zatočit se stresem?

21. října 2013 v 12:04 | Fido

Konec prázdnin a školní kolotoč stresu se opět rozjel.. Učení=mučení to jsem si psala kdysi na základce po sešitech a neměla jsem tušení, že to byla nejlehčí část mého studia, kterou jsem kdy měla..

Růžový podzim

15. října 2013 v 14:28 | Fido
HELLO AUTUMN!
Miluji tu podzimní atmosféru, kdy zachumlaná ve svetru a s hrníčkem čaje sedím u okna a koukám ven na tu barevnou kalamitu, vítr se opírá do korun stromů, které pod tím náporem ztrácí list za listem.Vítr si pohrává s ukradenými lístky, studený déšť se snáší k zemi a kapky bubnují na okno svoje melodie.. Podzim je tak nádherně barevný! Zelená se pomalu ztrácí, některé listy získávají zlatavý nádech, jiné jsou červené a jiné jsou zase oranžové, dopadají na zelenou trávu, která pod tou krásnou souhrou barev už není pomalu ani vidět.. Kdyby se k tomu všemu nepřidal ten studený vítr a sluníčko se nám nerozuteklo pryč, bylo by podzimní období moje nejoblíbenější..

Procitnutí

2. října 2013 v 22:39 | Fido

Srdce na dlani..

28. září 2013 v 14:01 | Fido
 
 

Reklama