Výlevka na city

Zazen

20. dubna 2013 v 17:29 | Fido
Už 4 měsíce se věnuji zazenu a dnes jsem konečně dokázala lotosový sed!! Nevím proč, ale myslela jsem si, že ten sed je velmi složitý, protože se mi vůbec nedařil ačkoliv jsem se pořád protahovala, koukala na všechny možné návody.. prostě jsem tu nohu nahoru nedala.. Nechápala jsem, jak tu nohu mám dát nahoru bez toho, abych si u toho rozlámala nohy..Proč si věci dělat jednoduše, když to jde i složitě? Nakonec jsem zazen prostě dělala jen v polosedu a věnovala jsem se více dýchání. Dnes jsem si náhodně pustila video, kde kluci během 10ti vteřin naučili všechny lidi v místnosti lotosový sed.Říkala jsem si "Haha, hrozně vtipný předstírat, že to ty lidi neumí a pak najednou jo..." a jen tak náhodou jsem si to vyzkoušela a ono to šlo!! Lítala jsem po domě jako blázen nadšená, že konečně umím celý sed ^^ Musím přiznat, že je to trochu bolestivé, ale postupným procvičováním to snad povolí :)

Úryvky z paměti..

20. dubna 2013 v 16:15 | Fido
Támhle dva ožralí chlápci a o kus dál feťáci..
Já už toho mám fakt dost!
Nechci jít spát další noc pod most!
Proč jiný děcka můžou klidně spát?
Proč nemusí taky na ulici stát?
Proč někdo má nic a někdo moc?
Kam se poděla spravedlnost?

Rozjetý vlak

14. dubna 2013 v 15:01 | Fido
Pocit prázdnoty, všechno zbytečné je zbytečnější víc než normálně a potřeba od sebe odstrčit lidi se pořád zvětšuje.Miliony úvah proč mám vlastně ty lidi ráda? proč tu jsou?
Krásné šero, ticho, milion polštářů okolo sebe, sedět na posteli obklopena učením se snažím najít náladu, kterou jsem někde pod tou kupou učení ztratila.. Opět se blíží období, kdy se všichni učitelé zblázní že potřebují všechny známky a nás čeká t(r)est za t(r)estem, "Co tě to napadlo?" říkám si a koukám na šaty pověšené na ramínku, v pondělí mám prodlouženou v tanečních a na intr se vrátím až kolem půlnoci nejdříve a ráno další písemky a písemky..
Vyskočit z postele, rozrazit okno dokořán a šíleně se začít smát.. Pustit si písničky a začít tancovat a přitom šlapat po všech sešitech a po učení.. Přesně to teď udělám ;)

Děkuji!

9. dubna 2013 v 9:19 | Fido

Včerejší den jsem strávila s těmi nejúžasnějšími kamarádkami, které mi pomáhali s učením formou "Tenhle spisovatel je můj dobrej kámoš o kterým ti budu vyprávět" a taky mi pomáhali řešit moje srdeční (ne nejsem nemocná :D ) problémy a skvěle jsme se bavili. Super krásný jarní den! Zmrzlina, procházka, učení venku, šílený omyl, záchvat lítosti a milion záchvatů smíchu. A stihla jsem si i urvat celý nehet (Okamžitě mi museli holky s Márou amputovat prst a teď píšu 9ti prsty!!!) Dnes ráno jsem se probudila opět mezi těmi nej, ale bohužel se zablokovaným krkem a šla jsem si do školy vybojovat dobré známky.. Přeskakuji část, kdy jsem si za zpěvu (on zpíval, já řvala) Kluse půl hodiny dělala drdol :D Uprostřed zkoušení mě učitelka pošle domů a než dojdu na intr (přes protivnou - dnes vyjímečně milou vrátnou) přijdou mi sms, aby mi bylo brzy lépe od jednoho z mých nejlepších kamarádů - od Dády :) Cestou jsem dostala šílený množství návrhů na masáž a nakonec šílený výsměch od kamaráda, který mi včera perfektně prokřupal krk (díky ;) ) :D Nejděsivější den, kterého se bojím už od pátka se stal jedním z nejmilejších dní :)

Nejúžasnější zjištění je vědět, že někomu na vás záleží a má vás rád takového jaký opravdu jste a za všech okolností..
S takovým pocitem ráno vstávat a večer usínat je úžasné :) Děkuji za své přátele :) Jsem tu pro vás!

 
 

Reklama